Aktuality - Hornický skanzen MAYRAU ve Vinařicích u KladnaHornický skanzen MAYRAU ve Vinařicích u Kladna

Aktuality

Den Středočeského kraje

Uskuteční se v neděli 28. října od 14:00 do 21:00.

Pro děti bude od 14:30 do 17:30 připraven vědomostní kvíz Historie na Mayrovce o zajímavé ceny. Každý soutěžící si odnese volnou vstupenku do rodinného zábavního parku Toboga Fantasy na Zličíně (vstupné zdarma platí ke každé zakoupené celodenní vstupence). Slosování o ceny proběhne v 18:00. Mezitím si můžete s dětmi vyzkoušet několik deskových her, které nám přivezou nadšenci z kladenského Herního prostoru.

Od 16:30 do 18:00 se můžete pobavit u hudebně - dramatického pásma z díla Jaroslava Ježka, V+W, Karla Hašlera nebo Karla Čapka v podání Milana Iléše a jazzového kytaristy Marka Rejhona.

V 19 hod. začne v prostorách řetízkové šatny představení kladenského souboru V.A.D. s představením Válka s mloky. Nenechte si ujít příležitost vidět tuto nadčasovou hru z pera Karla Čapka v unikátním prostředí skanzenu. Řetízková šatna není vytápěný prostor, teplé oblečení vhodné!

Vstupné na akci je zdarma. U divadelního představení platí, že kdo dřív přijde, bude mít lepší místa. Občerstvení bude zajištěno v areálu skanzenu.

Za poskytnutí cen děkujeme Toboga Fantasy, Aquaparku Kladno, herně Virtual Game, provozovatelům únikové hry The Unlocker a Hernímu prostoru Kladno.

Aquapark KladnoHerní prostorVirtual GameThe Unlocker

 

Důležité upozornění pro návštěvníky akce: Příjezdová cesta Seifertovou ul. (ze směru Švermov) je pro automobily momentálně uzavřená. Máme však neoficiální informaci, že v době konání akce bude již komunikace průjezdná. Pro aktuální informace sledujte naše stránky. Autobusové linky jezdí dle platného jízdního řádu.
Parkování je pro návštěvníky zajištěno na parkovišti u přilehlé Věznice Vinařice. 

Fotogalerie:« zpět

NOVÉ AKTUALITY

7.5.2019  |  Muzejní noc: Když svatá Barbora spí

V sobotu 18. května se uskuteční další ročník Muzejní noci. Program: 14:00 Netradiční prohlídky skanzenu pro děti 14:00 Báňská...

více

13.5.2019  |  Výstava: Věžové vodojemy

Výstava snímků Václava Dvořáka představí vodárenské věže z Kladenska. Tyto stavby se staly součástí vodárenských soustav na počátku 20. století, kdy...

více

PARTNEŘI

KONTAKTNÍ INFORMACE

Hornický skanzen Mayrau
273 07 Vinařice u Kladna
Tel: +420 312 273 067
        +420 312 274 126
E-mail: mayrau@omk.cz
Provozní doba:
listopad/ březen 09:00 - 15:00
duben / říjen 09:00 - 17:00
Akce a výstavy  |  Pro školy  |  PŘIPRAVUJEME  |  Archiv  |  VSTUPNÉ   |  Kontakt
Webdesign STUDIO VIRTUALIS